Slovácku v Turecku nechybí jen Kalouda, ale i Valenta a Kerbr

Slovácko, které zakončilo podzim s notně pasivním skóre 21:31, se vydalo na herní kemp do Turecka bez dvojice opor Jiřího Valenty a Milana Kerbra.

Slovácku v Turecku nechybí jen Kalouda, ale i Valenta a Kerbr
Proč fandové Slavie zabránili čínské hvězdě v okupaci červenobílého dresu

V tom, že by byli oba hráči na odchodu, to však není. Svěřence kouče Svatopluka Habance totiž trápí zdravotní problémy a k mužstvu z Uherského Hradiště by se měli připojit až v průběhu soustředění.

"Valentu trápí zánět achilovky a zatím vůbec nezasáhl do přípravných zápasů. Kerbra těsně před odletem postihly žaludeční problémy. Pokud nenastanou komplikace, tak by oba měli odletět za týmem společně s vedením klubu v neděli," citoval server sport.cz mluvčího klubu Františka Uhříčka.

Oba tak určitě přijdou o sobotní přípravu s polským Bialystokem. V úterý proti ukrajinskému Karpaty Lvov už by však jít do akce mohli, nemluvě o pátečním duelu s rumunským FC Botosani.

V České republice mimochodem setrval také Luboš Kalouda, jenž se ovšem po zranění kolena připravuje individuálně a do hry by se mohl podle lékařského štábu vrátit na přelomu března a dubna. Finiš Synot ligy by tak měl stihnout.