Tři důvody, proč skončí Berahino na Stamford Bridge

Chelsea již delší dobu hledá střelce, který by se ji vyplatil více než na jednu sezónu. Z minulosti již víme, že nákup Torrese nebo Costy nebylo to pravé ořechové. Prozatímní kouč Guus Hiddink spřádá plány, že by mohl na Stamford Bridge přivést talentovaného Saida Berahina, který je však váben i Tottenhamem. Proč by měli Blues hvězdu West Brom urvat pro sebe?

Tři důvody, proč skončí Berahino na Stamford Bridge
Kdo nahradí v Chelsea Hazarda? Zde je pět možných tváří!

3) Nevyhnutelný problém


Španělský reprezentační útočník Diego Costa měl být vytouženou posilou, ale jak se ukázalo, více než schopnosti ho ovládají emoce. Díky častým zraněním také nemůže být využíván dosyta a náhrada v podobě Falcaa a Rémyho se zdá být nedostatečná. Berahino je výtečné formě a mohl by být prospěšný dlouhodobě.

[break]
Přestupová tajemství byla odkryta! Co všechno prasklo?

2) Myšlenka na budoucnost


Dvaadvacetiletý anglický útočník má celou svou kariéru ještě před sebou. Velmi brzy opustí kádr jedna z posledních ikon John Terry a pro londýnský velkoklub je nutností najít novou vůdčí tvář, která bude s tímto celkem neodmyslitelně spojena. Současné vedení musí přivést do kádru mladé perspektivní tváře, které by mohly naplnit potenciál a vytvořit další silnou generaci.

[break]
Staré i nové hvězdy Borussie, které nestály ani 10 milionů

1) Zboření zvyklosti


Chelsea je všeobecně známá, že nemá přílišnou trpělivost s mladíky. Většinu nakoupených talentů pošle na hostování a na Stamford Bridge jim nedá příliš prostoru. Mezi prsty tak londýnskému klubu uteklo již řada hvězd obřího formátu, jakými jsou třeba Lukaku nebo De Bruyne. Berahino by se mohl stát další a byla škoda, kdyby jeho potenciálu nebylo využito.

Kvintet změn dresů loňského léta, které se zdají být zbytečné