V AC Milán mám stále dveře otevřené, pochlubil se Kaká

Třiatřicetiletý Kaká, který je jedním z nejlépe placených fotbalistů Major League Soccer, zažil své nejzářivější roky v AC Milán, se kterým se v roce 2004 radoval ze Scudetta či Coppa Italia a o tři roky později z triumfu v Lize mistrů, evropském Superpoháru i mistrovství světa klubů.

V AC Milán mám stále dveře otevřené, pochlubil se Kaká
Neymar si příliš s daněmi netyká. Jaké doplácení ho čeká?

Ačkoliv už se bývalý hráč Realu Madrid nalézá v pokročilém fotbalovém věku a momentálně je na výplatní pásce amerického Orlanda, dalšímu návratu na San Siro by se dle vlastních slov nebránil.

Z vyjádření ovšem není jasné, jestli ještě jako profesionální hráč, nebo až ve vzdálenější budoucnosti jako funkcionář či trenér.

"Moje budoucnost? Možná budu hrát videohry. Opravdu nevím, co bude, ale je náročné být trenérem. Přinejmenším je to ale kariéra, která mě fascinuje. Další návrat do Milána? Nyní jsem šťastný v USA, ale působení v trikotu AC jsem si opravdu užíval. Myslím si, že tam mám stále dveře otevřené," citoval slova někdejšího brazilského reprezentanta server sme.sk.

Kaká už hájil barvy Rossoneri dvakrát. Nejprve v letech 2003 - 2009 a posléze v soutěžním ročníku 2013/2014, než se přesunul za oceán. Za slavný celek z Apeninského poloostrova dohromady odehrál 308 duelů s bilancí 105 přesných zásahů.

Nechci tě! Řekl Simeone Torresovi