Řezníček? Typ, který bude hrát i přes bolest

Jeden z předních domácích střelců Jakub Řezníček ze Zbrojovky Brno s sebou táhne zajímavou statistiku, která se týká absencí v přípravách před startem či v polovině sezony.

Řezníček? Typ, který bude hrát i přes bolest
Škoda odejde do Číny?! Jako miliardový Ramires z Chelsea?

"Čtyři přípravy v posledních dvou letech jsem vůbec neabsolvoval, vždycky jsem se uzdravil těsně před ligou," ozřejmil na stránkách idnes.cz bývalý hráč Příbrami, Mladé Boleslavi či Sparty.

Marodem je i letos v zimě. "Už čtyři pět dnů běhám, noha se zdá dobrá, ale malinko ji cítím. Od doktorů mám posvěcené, že můžu začít s balonem. I kdyby to trošku bolelo, chci hrát. Nejsem takový, že když to bude trošku bolet, tak toho nechám," pokračoval na webu idnes.cz svěřenec trenéra Václava Kotala.

Na sedmém místě sedící Brno, v jehož trikotu se v průběhu podzimu prosadil sedmadvacetiletý hráč osmkrát, má momentálně rozložen tréninkový kemp na turecké půdě, kde ho čekají hned čtyři přípravné duely. Srbský Voždovac a rumunský CSMS Lasi ještě Řezníček nestihne, ovšem proti bulharským klubům Ludogoretz Razgrad a Levski Sofia už by rád byl v sestavě.