Z Petržely si vystřelili. Pomsta bude sladká, avizuje záložník

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Plzeňská kabina si na startu herního soustředění na Maltě vystřelila z dvaatřicetiletého středopolaře Milana Petržely, jenž nasbíral v průběhu podzimní části třináct startů a 616 minut čistého času přetavil ve dva přesné zásahy.

Z Petržely si vystřelili. Pomsta bude sladká, avizuje záložník
Škoda odejde do Číny?! Jako miliardový Ramires z Chelsea?

Některý z hráčů Viktorie, která dostala na Maltě k dispozici plochu místního prvoligového celku Hibernians, mu totiž před odletem "propašoval" do tašky desetikilové závaží, který si bývalý záložník Slovácka, Jablonce, Sparty či Augsburgu k velkému pobavení spoluhráčů přivezl až na ostrov ve Středozemním moři.

Svěřenec kouče Karla Krejčího si na těžkou tažku stěžoval již na letišti v Mnichově. Po letmém prohlédnutí však nic nenašel a pokračoval dále v cestě. O tři hodiny později však obsah svého zavazadla podrobil kontrole podruhé a "nezvanéh hosta" v něm objevil až tehdy.

"Borci si ze mě udělali srandu, byla to moje premiéra. Zdálo se mi to nějaký těžký, ale našel jsem to až na Maltě. Ale už vím, kdo to byl. Pomsta bude sladká," avizoval webem sport.cz citovaný bývalý český reprezentant, jehož celek se na Maltě utká s Legií Varšava, Stabaekem a Těrekem Groznyj.

Tipujete to na Hubníka, Limberského, nebo někoho jiného?