Slavia porazila asijský velkoklub, Mladá Boleslav zase rakouského mistra

Zimní příprava je v plném proudu a kdo chce udržet krok s nejlepšími, musí pořádně trénovat. Což v případě Slavie a Mladé Boleslavi platí, protože se jedná o pátý a třetí celek Synot ligy. Oba celky si ale po dnešku mohou mnout ruce, slavily totiž vítězství nad těžkými soupeři.

Slavia porazila asijský velkoklub, Mladá Boleslav zase rakouského mistra
Neymar si příliš s daněmi netyká. Jaké doplácení ho čeká?

Mladá Boleslav se vydala na přípravu do Rakouska a rovnou si stříhla zápas s tamním úřadujícím mistrem a aktuálně vedoucím celkem nejvyšší rakouské soutěže Red Bullem Salzburk. Rakouský celek si ale na Středočechy nepřišel a díky Skalákovi prohrál 0:1.

Slavia, nadopovaná penězi čínské ekonomiky, odehrála druhý zápas proti asijskému celku a po jasné výhře 5:1 nad Jiangsu Sainty přišla sice méně jasná výhra 1:0, za to ale proti dvojnásobnému mistrovi asijské Ligy mistrů Suwonu. O jedinou branku zápasu proti Jihokorejcům se postaral nováček v dresu Sešívaných Lukáš Železník.

Red Bull Salcburk - Mladá Boleslav 0:1 (0:0)
Branka: 78. Skalák
ČK: 89. Ščuk (M. Boleslav)

Slavia Praha - Samsung Suwon 1:0 (1:0)
Branka: 23. Železník

Sestava Slavie: Pavlenka - Bořil (55. Mikula), Latka (69. Bílek), Frydrych (69. Deli), T. Jablonský (72. Holík) - M. Vukadinovič (55. Štohanzl), Souček (46. Hušbauer), Barák (69. Piták), Černý (55. Zmrhal) - Mešanovič (69. Milan Škoda), Železník (65. Kenija)

Nechci tě! Řekl Simeone Torresovi