Největší zimní posila? Na Šurala zapomeňte!

Už za čtrnáct dní se rozběhne jarní část Synot ligy. Týmy vylaďují formu na soustředěních a zapracovávají do sestav nové tváře. Kdo z nich zatím nejvíc oslnil a kdo se stane největší posilou po změně dresu. Pátral po tom deník Sport a dospěl k zjištění, že Josef Šural to není. Ba co víc, nedostal se ani do nejlepší pětky.

Největší zimní posila? Na Šurala zapomeňte!
6. Radek VOLTR 24 let

Pozice: útočník Klub: Vysočina Jihlava, hostování ze Slavie. Ještě než odešel ze Slavie, odehrál za ni výborný přípravný zápas proti Kolínu. Totéž se mu daří i v dresu Jihlavy, stihl se střelecky prosadit a útok na Vysočině na něm bude ležet.

[break]
5. Tomáš PŘIKRYL 23 let

Pozice: záložník/útočník Klub: Mladá Boleslav, přestup ze Sparty. Talent ze skla se neprosadil ve Spartě a pak ani pořádně na hostování v Dukle. Z Boleslavi jde ale na Přikryla velmi pozitivní hodnocení. Hlavní je, aby zůstal zdravý.

[break]

4. Antonín BARÁK 21 let

Pozice: střední záložník Klub: Slavia, přestup z Příbrami. Ze strany fanoušků i odborníků na něj padá samá chvála. Je tu ale paradox, protože patří na stejnou pozici jako Josef Hušbauer. A milionová posila ze Sparty nejspíš dostane přednost.

[break]
3. Jan BOŘIL 25 let

Pozice: levý/pravý obránce Klub: Slavia, přestup z Mladé Boleslavi. Fyzicky silný, schopný brousit levou i pravou lajnu z pozice obránce. V defenzivní činnosti je velmi spolehlivý, musí ale zlepšit podporu útoku, zpřesnit finální přihrávky.

[break]
2. Egon VŮCH 24 let

Pozice: levý/pravý záložník Klub: Slovan Liberec, hostování z Plzně. Míč má jako domácího mazlíčka, ovládá ho se vší parádou. Po osobních karambolech ho přebírá kouč Jindřich Trpišovský, který si s ním věděl rady už v Bohemians.

[break]
1.Ondřej ZAHUSTEL 24 let

Pozice: pravý záložník/obránce Klub: Sparta, přestup z Mladé Boleslavi. Trenér Zdeněk Ščasný mu hned nachystal úkol – převtělit se z pravého záložníka na obránce. A Zahustel dokázal, že to může zvládnout. Dosud patří k nejvýraznějším tvářím v týmu.

Řezníček? Typ, který bude hrát i přes bolest