Real chtěl Messiho. Prý dostal tři nabídky!

Co všechno se ještě objeví v médiích na konci přestupového období? Snaha zaujmout je obrovská a upozornit na sebe ještě vyšší. A čím vyšší „patro“ světového fotbalu, tím líp. A tak se jedna španělská rozhlasová stanice vytasila s tím, že Real Madrid usiloval o získání Messiho!

Real chtěl Messiho. Prý dostal tři nabídky!
Stanice „Cadena Cope“ na svých velmi krátkých vlnách vynesla na světlo světa zprávu o tom, jak Real Madrid několikrát během posledních let doslova lovil největší hvězdu největšího rivala, nebo-li Lionela Messiho z Barcelony.


„Nabídky na přestup učinil Real katalánskému klubu a argentinskému hráči v letech 2011, 2013 a naposledy loni, tedy v roce 2015,“ vypustila stanice do éteru. A prý to nebyly žádné zdvořilostní nabídky, ale nabídky konkrétní. Je jen škoda, že stanice už neupřesnila, kolik peněz měl Real nabízet za přestup, který by se beze sporu stal největším v dějinách světového fotbalu.

Těžko odhadovat, jak daleko je tato rozhlasová stanice od pravdy. Ano, Real mohl pošilhávat po hvězdě konkurence, stejně jako to dělá kontroverzní prezident Pérez nyní, kdy se mu „líbí“ Neymar. Jenže jsou věci mezi nebem a zemí, které jednoduše nepřekročíte. A tam s největší pravděpodobností patří i „snaha“ Realu mít v bílém baletu Messiho.

Přestupy „last minute“. Kdo ještě změní dres a uloví Real Neymara?