Henry naléhá na Rudé ďábly, aby urychleně povolali Mourinha

Slova ikon se neberou v Anglii na lehkou váhu. Své o tom ví i bývalý francouzský útočník Thierry Henry, který dlouhá léta oblékal dres londýnského Arsenalu. V právě probíhajícím ročníku Premier League věří, že Gunners konečně dosáhnou na titul, ale nebojí se radit i soupeři. Manchesteru United doporučuje odvolat Van Gaala a na Old Trafford dosadit Mourinha.

Henry naléhá na Rudé ďábly, aby urychleně povolali Mourinha
Proč fandové Slavie zabránili čínské hvězdě v okupaci červenobílého dresu

Vítěz světového šampionátu z roku 1998 a Eura 2000 se domnívá, že bývalý kouč Chelsea je zárukou úspěchu a trvá na tom, že je nutností Rudých ďáblů ho podepsat, pokud chtějí pomýšlet na dobré umístění.

Thierry Henry vyzval vedení slavného klubu z Manchesteru, aby provedl tuto rošádu ještě před koncem této sezóny.

United se v současné době nachází na pátém místě v tabulce anglické nejvyšší soutěže a ztrácí 10 bodů na vedoucí Leicester City.

Kritici často vytýkají nizozemskému trenéru jeho styl a nedostatek tvrdosti v útoku. Mourinho je v současné době bez angažmá, neboť byl v prosinci odvolán po mizerném vstupu Chelsea do nové sezóny.

„Fanoušci Manchesteru Untied volají po úspěchu. Jsou lační, protože čekají již dlouho a na to nejsou zvyklí. Mourinho je zárukou úspěchu navzdory tomu, co se Chelsea stalo v této sezóně. Pořád je to úžasný trenér a na Old Trafford by se hodil více jak Van Gaal, jeho role prostě nefunguje. Pokud Manchester City uloví Guardiolu a Simeone zůstane v Atletiku, pak již zbývá jen Sampaoli, který však chce jít do Chelsea. Mourinho je poslední skvělý trenér, který je k dispozici a byla by hloupost tuto šanci promarnit,“ prohlásil Henry.

Šest památných citátů, které z úst vypustil Piqué