Čtveřice, která v této sezóně oživila svou kariéru

Nelze soudit hráče po jedné nevydařené sezóně, neboť někdy stačí jen změna dresu a může dojít k dramatickému obratu. Jedna vlaštovka však nedělá ještě dlouhodobou jistotu, proto se podívejme na pět hráčů, kteří svou kariéru v této sezóně oživili, ale je nutné je i nadále sledovat pod drobnohledem.

Čtveřice, která v této sezóně oživila svou kariéru
TOP 5 hráčů Chelsea na hostování. Jak si zatím vedou?

4) Ángel Di María


Manchester Untied zakoupil tohoto argentinského záložníka v roce 2014 za astronomických 60 milionů liber, ale Di María se nedokázal na Old Trafford prosadit. Netrvalo dlouho, konkrétně pouhou jednu sezónu, a sedmadvacetiletý hráč se stěhoval do francouzského PSG za 46 milionů liber. Svou důvěru splatil Di María do syta, neboť je jedním z nejlepších hráčů celé Ligue 1

[break]
Nejvíc utrácel Real. Kolik milionů se točí v top klubech?

3) Gareth Bale


Je tomu již rok, co byl velšský reprezentační útočník vypískán vlastními fanoušky na Santiago Bernabeu. Vše je však již odčiněno a Bale má v novém ročníku La Ligy skvělé statistiky. Střelecký půst z minulé sezóny je již dávno zapomenut a rychlonohý ostrostřelec si během sedmnácti zápasů připsal třináct branek a jedenáct asistencí. Současný kouč Zinedine Zidane již fanoušky ujistil, že svůj klenot rozhodně prodávat nehodlá.

[break]
Přestupy „last minute“. Kdo ještě změní dres a uloví Real Neymara?

2) Henrich Mchitarjan


Armenský ofenzivní záložník posílil kádru Borussie Dortmund v létě roku 2013 za 25 milionů eur, ale z počátku se zdálo, že se jednalo o velmi špatný nákup. Bývalá opora Šachtaru Doněck měla být náhradou za Maria Götzeho, který prchnul do Bayernu, ale sedmadvacetiletý Mkhitaryan se trápil. Až příchodem nového kouče Thomase Tuchela přišel raketový vzestup, který se zatím zastavil na šestnácti brankách a dvaceti asistencích.

[break]
Staré i nové hvězdy Borussie, které nestály ani 10 milionů

1) Javier Hernández


Mexický útočník byl prakticky všemi odepisován. Na Old Trafford ho nechtěli, zkoušel to na hostování v Realu Madrid, kde si nevedl špatně, ale nedokázal se probojovat do základní sestavy. Po návratu do Anglie se mluvilo o zahrabání v severoamerické MLS, ale pak přišla nabídka německého Bayeru Leverkusen. Devět milionů liber nebylo žádné terno, ale Rudí ďáblové získali alespoň něco. O to větší byl pak údiv celé Evropy, když se Chicharito v Bundeslize parádně rozstřílel.

Pekhart zavrhl 5 nabídek. Hlavou kroutí už i agent Paska...