Skalák: Nechtěl jsem o přestupu nic vědět. Je to věcí manažerů

Jméno třiadvacetiletého reprezentačního záložníka bylo v závěru české nejvyšší soutěže hojně spojováno s možným přestupem do zahraničí. Zájem o služby Jiřího Skaláka měla i pražská Sparta, ze které do Mladé Boleslavi odcházel, ale vzhledem k ceně hráče tato zpráva nakonec vyšuměla. Nakonec to vypadá, že Skalák u středočeského celku zůstane minimálně do konce sezóny a bude doufat, že dostane pozvánku na evropský šampionát ve Francii.

Skalák: Nechtěl jsem o přestupu nic vědět. Je to věcí manažerů
Největší zimní posila? Na Šurala zapomeňte!

„Nejsem zklamaný. Nějaká jednání probíhala, pak se to zaseklo. Ale já se o to nestaral. Čekal jsem, až mi oznámí, že je to hotová věc. Neřešil jsem to. Nijak netlačil na pilu,“ prohlásil Skalák v rozhovoru pro Deník Sport. „Nechtěl jsem nic vědět, to je věc manažerů a klubu. Je možné, že se byl na některém zápasu podívat skaut potencionálních zájemců, ale nepátral jsem po tom,“ dodává hráč, o kterého se údajně zajímaly Brémy, Hamburk, Monako nebo Brighton.

Se svým koučem Jarolímem řešil případný odchod do ciziny a setkal se s pozitivní reakcí, že mu bráněno nebude. „Mluvili jsme spolu, říkal, že by byl rád, kdybych zůstal, ale že mi nebude bránit, kdybych se rozhodl odejít. Chápe, že je to pro mě posun v kariéře. Nechal to vysloveně na mě,“ prohlásil Skalák.

„V Mladé Boleslavi zůstanu minimálně do konce této sezóny. Chci se klubu odvděčit výbornými výkony, za to, že mě koupila. A dělám maximum, abych se s reprezentací dostal do Francie,“ uzavřel celý rozhovor talentovaný český reprezentant.

Jde o stovky milionů, liga může mít i zahraničního partnera...