Mancini ukázal fans prostředník, Mihajlovič si roztrhl kalhoty

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Jednapadesátiletý Roberto Mancini, který vede podruhé v kariéře Nerazzuri od listopadu roku 2014, neunesl těžkou prohru v milánském derby.

Mancini ukázal fans prostředník, Mihajlovič si roztrhl kalhoty
Nedělní střelecké hody. Koho deklasovaly Chelsea, Real a Neapol?

Když ho hlavní rozhodčí Antonio Damato ve druhé půli ostře sledovaného šlágru na San Siru vykázal z lavičky na tribunu kvůli nemístným protestům, Mancini při odchodu vytasil vulgární gesto, když fanouškům Rossoneri ukázal prostředník.

"Ano, udělal jsem to. Více z nich mě uráželo a to byla má reakce na jejich chování," citoval web sme.sk slova bývalého stratéga Manchesteru City, Fiorentiny, Lazia Řím či Galatasaraye Istanbul, jehož svěřenci zřejmě ještě na útok na Scudetto nemají, protože před pár dny podlehli stejným výsledkem 0:3 také Juventusu.

Na opačné straně naopak panovala velká spokojenost a Rossoneri, kteří už neprohráli šestkrát za sebou, se opět o něco více přiblížili příčkám, které budou na konci sezony znamenat evropské poháry.

"Mám obrovskou radost, protože výhry v derby se píší do historie. Když Inter nedal penaltu, byl jsem v takové euforii,, že jsem šel do kolen až tak, že jsem si roztrhl kalhoty," přiznal srbský odborník na lavičce AC Siniša Mihajlovič, jehož slova zveřejnil web sme.sk.