Proti Dynamu Kyjev chce Slavia odkrýt karty z 80 procent...

Slavia dosud nastoupila v zimní přípravě k devíti utkáním, z nichž osmkrát vyhrála. Trenér Dušan Uhrin mladší navíc ze španělské Marbelly vzkázal, že už se mu rýsuje základní sestava pro odvetnou fázi Synot ligy.

Proti Dynamu Kyjev chce Slavia odkrýt karty z 80 procent...
Po Číňanech a Korejcích si Slavia poradila i s Poznaní

Zatím naposledy si sešívaný soubor poradil s Lechem Poznaň, čili klubem, který vychoval například Roberta Lewandowkého. "První půli jsme hráli velice dobře, tak nějak bych si to představoval. Ve druhé půli už tempo opadlo a dostali jsme zbytečnou branku. Jsem spokojen, ale uvidíme, zatím to nic neznamená. Pořád to nejsou ostrá utkání, uvidíme, jak začneme ligu. Hráče držíme v takové zdravé agresivitě, aby to utkání mělo rytmus a šmrnc. Tempo podle mého zatím máme," pronesl na webu slavia.cz bývalý stratég Mladé Boleslavi či Plzně.

V posledním duelu s Poláky zazářil Josef Hušbauer, jenž podpořil výhru gólem i asistencí. "Pepu jsme přivedli proto, aby dal naší hře nějakou myšlenku. Zatím se ukazuje, že jsme na správné cestě. Záleží jen na něm, zda bude mít patřičnou formu, aby hrál v základní jedenáctce. Zatím jsem s ním spokojený," pokračoval šéf slávistické lavičky, jenž doplnil, že Mihalík by měl být v pořádku do týdne a Linhartova pata se bude asi léčit déle.

Základní jedenáctku už nosí v hlavě. Většina vyvolených by měla jít do akce již v pátek. "Pomalinku ano, ale ještě jsem s hráči nemluvil. Teď odehrajeme generálku s Dynemem Kyjev, kde by měla nastoupit tak z 80 % základní sestava," prozradil nadřízený Škody, Latky, Pavlenky a spol.

[img id="49719"]