Vardy potopil slavný Liverpool, Lineker mluvil o gólu desetiletí

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ofenzivní objev posledních měsíců Jamie Vardy, který je podle naměřených statistik 35,44 km/h nejrychlejším hráčem celé Premier League, prožil opět povedený večer.

Vardy potopil slavný Liverpool, Lineker mluvil o gólu desetiletí
Vydra: přes FA Cup na francouzské EURO?

Večer na King Power Stadium proti liverpoolským Reds totiž patřil jemu, protože zaznamenal obě branky vítězů, čímž svého zaměstnavatele Leicester City udržel v čele tabulky.

Devětadvacetiletý snajpr si tak s celkovými osmnácti brankami pojistil vedení ve střelecké tabulce. Jedna z jeho úterních tref ovšem byla famózní a například uznávaný anglický odborník a bývalý kanonýr Albionu Gary Lineker označil jeho záash za "gól desetiletí".

K čemu došlo Po hodině hry poslal Vardyho do brejku po dlouhém nákopu jeho kolega Riyad Mahrez a Vardy překvapil tím, že míč bez zpracování ihned vypálil a gólman Simon Mingolet tak proti jeho střele neměl šanci zasáhnout.

"Po celou dobu jsem Mignoleta pozoroval. Když balon spadl na zem, chtěl jsem ho okamžitě trefit. Naštěstí do spadlo do brány," zářil po šlágru na stránkách sme.sk šťastný svěřenec italského kouče Cladia Ranieriho, jenž už v sezoně pokořil Arsenal, Liverpool, Chelsea i Manchester United.

[CODE][/CODE]