Auxerre zajistil postup v poháru jediný gól

Jediný gól posunul Auxerre do druhého kola Francouzského poháru. Prvoligový klub zvítězil na hřišti mužstva Noisy-le-Sec 1:0 brankou Dána Thomase Kahlenberga z 21. minuty. Český obránce René Bolf se v sestavě hostů neobjevil.

Prosadili se i další favorité. Monako nastřílelo do sítě celku Rhône-Vallée šest gólů, z toho čtyři dal v rozmezí 40 minut David Gigliotti. Jaroslav Plašil odehrál druhý poločas. Ani Olympique Marseille a Lyon neinkasovaly; ligový mistr překonal obranu druholigového Grenoblu čtyřikrát, stejně jako Marseille, ta se však proti Le Havru rozstřílela až po přestávce.

V sobotu z poháru vypadlo šest prvoligových klubů. St. Etienne, Le Mans a Nancy nestačily na rivaly z nejvyšší soutěže, zatímco Nice, Troyes a Toulouse nezvládly roli favoritů v zápasech s celky z nižších lig.