Plzni zajistil výhru nad norským celkem Ďuriš

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Plzeň se během zimné pauzi připravuje na Maltě a v rámci tamní přípravy se utkala se Stabaekem. Po poločase nevypadalo, že by na loňský třetí celek norské ligy věděla, jak vyzrát, když skončil 0:0, v půli druhé ale zaúřadoval Michal Ďuriš.

Plzni zajistil výhru nad norským celkem Ďuriš
Potenciál pokračovat mimo Plzeň má prý stále i zkušená pětice Viktorie...

Norové vkročili do úvodu zápasu aktivněji, Plzeň si ale vypracovala v první půli více akcí, velké šance Petržely a Rajtorala ale skončily neúspěchem

V půli druhé se ale konečně střelecky zadařilo a to Ďurišovi, který nastoupil jako střídající hráč za Krmenčíka v 55. minutě.

A střídání se vyplatilo. Útočník, který letos za Plzeň vsítil už 13 soutěžních branek, nejdříve v 62. minutě z ideální pozice nedal brankáři kopem po zemi šanci a jen o pět minut později, kdy se k němu dostal balón z rohového kopu.

Přípravný duel na Maltě:


Viktoria Plzeň - Stabaek IF 2:0 (0:0)
Branky: 62. a 67. Ďuriš

Plzeň: Bolek - Rajtoral (55. Končal), Hejda (55. Hubník), Baránek, Matějů (66. Řezník) - Hrošovský (55. Hořava), Vaněk (66. Průcha) - Petržela (71. Provod), D. Kolář (55. Holenda), Kopic (55. Kovařík) - Krmečník (55. Ďuriš). Trenér: K. Krejčí

Liberec a Teplice si vyměnily hráče. Kdo převlékal trikot?