Čtveřice, která v City po příchodu Guardioly možná skončí

Pep Guardiola usedne na lavičku Manchesteru City i přes poměrnou bezchybnou práci Manuela Pellegriniho, který kormidluje Citizen od roku 2013. S příchodem nového kouče by tak mohlo dojít i k velkým změnám kádru. Komu by mohl být příchod španělského kouče u City osudný a mohl by skončit?

Čtveřice, která v City po příchodu Guardioly možná skončí
Potenciál pokračovat mimo Plzeň má prý stále i zkušená pětice Viktorie...

Yaya Touré

Touré je historicky nejlepším africkým fotbalistou, když získal pět titulů afrického hráče roku. Za loňský rok jej ale trumfl Pierre Emerick Aubameyang a bylo vymalováno.

Dvaatřicetiletý záložník prohru příliš neunesl, v médiích si postěžoval, ale to nic nemění na tom, že rostoucím věkem je pro Manchester City čím dál méně užitečný.

Pod Pellegrinim sice dostává dost šancí a na kontě má dvaatřicet zápasů s šesti góly, zda-li pro něj bude mít pochopení Guardiola, který jej do Manchesteru City z Barcelony prodal, to už známo není.

O Tourého je velký zájem v zámoří ale také v Číně. Je to jeho poslední sezóna v dresu City?

[break]
Gaël Clichy

Poslední sezónu hraje v City dost možná i francouzský obránce Gaël Clichy. Letos oslaví jednatřicáté narozeniny, přičemž prakticky vůbec nehraje.

Na kontě má jen dvanáct zápasů a nedávno se nechal slyšet, že by se brzy rád vrátil do Ligue 1. Pravý čas pravděpodobně nastane v létě.

[break]
Jesus Navas

Pep Guardiola rozhodně nebude s Manchesterem City hrát defenzivní fotbal a takový Jesus Navas se mu vůbec nebude hodit.

I když pod Pellegrinim patří mezi nejvytíženější hráče celku, po 34 zápasech má na kontě jen jednu branku a v minulých letech si o mnoho lépe nevedl.

[break]
Bony Wilfried

Když čeští fanoušci fotbalu uslyší jméno Bony Wilfried, okamžitě si vzpomenou na jeho působení ve Spartě. Od té doby ale uběhlo více než pět let.

Po příchodu ze Swansea se ale neuplatňuje jako střelec-zabíják a na kontě má po 23 zápasech jen osm branek, z čehož jich v Premier League dal jen čtyři.

Pokud se reprezentant Pobřeží slonoviny rapidně nezlepší, bude si muset hledat práci v jiném působišti.

Synot liga začíná v chaosu. Povede ji Sparťan, nebo Plzeňák?