Rozejdou se po dekádě cesty Carricka a Rudých ďáblů?

Football Insider informoval, že vedení Manchesteru United doufá v prodloužení spolupráce s Michaelem Carrickem, který by mohl dostat kontrakt ještě na jednu sezonu s příjmem 125 tisíc liber týdně.

Rozejdou se po dekádě cesty Carricka a Rudých ďáblů?
Čtveřice, která v City po příchodu Guardioly možná skončí

Někteří očekávali, že Carrick Old Trafford opustí, protože se United v létě posílili o dva střední záložníky Bastiana Schweinsteigera a Morgana Schneiderlina.

Čtyřiatřicetiletý středopolař však zůstal důležitou součástkou dvacetinásobného anglického šampiona a z jeho celkových třiadvaceti startů v sezoně začínal v základní sestavě hned šestnáctkrát.

Jeho smlouva však vyprší na konci ročníku a o hráče již projevili zájem účastníci Major League Soccer New York Red Bulls a Los Angeles Galaxy.

Manažer Louis van Gaal i jeho asistent Ryan Giggs jsou ovšem velkými zastánci Carricka a budou se snažit přesvědčit generálního ředitele Eda Woodwarda, aby si zkušený Angličan svůj desetiletý pobyt v Manchesteru (přišel z Tottenhamu v létě 2006) v červnu ještě prodloužil.

Pokud by mu nebylo nabídnuto rozšíření kontraktu, mohl by následovat své bývalé spoluhráče z anglické reprezentace Franka Lamparda, Stevena Gerrarda či Ashleyho Colea a stejně jako oni zamířit za oceán.