Jedna z nejhorších zkušeností, co jsem zažil, smutnil Neville

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Majitel Valencie Peter Lim se zaobírá budoucností nového trenéra Netopýrů z Mestally Garyho Nevilla, který by se za jistých okolností kvůli případnému odvolání nemusel dočkat ani nedělního venkovního utkání na půdě Betisu.

Jedna z nejhorších zkušeností, co jsem zažil, smutnil Neville
Barcelonští Suárez s Messim řádili, Chelsea pouze remizovala

Tým pod vedením bývalé hvězdy Manchesteru United vyhrál pouze čtyřikrát z patnácti zápasů a v Primera División ještě mladý kouč, jenž v minulosti jakožto televizní expert proslul těžkou kritikou spousty týmů i hráčů, pocit vítězství ani neokusil. Na vlastní kůži tak nyní poznává, že fotbal není legrace...

Příliš mu nepomohlo ani selhání 0:7 s Barcelonou. Je jasné, že další kolo Copa del Rey už se jeho souboru týkat nebude a "Po tomto přídělu určitě nebudu dobře spát. Je to jeden z nejhorších zážitků, jaké jsem během působení ve fotbale zažil. Cítím se hrozně. Mrzí mě to hlavně kvůli fanouškům Valencie. Hráli jsme proti nejlepším fotbalistům světa. Ani nevím, kolikrát za zápas jsme jim dovolili přečíslení třech proti dvěma," posteskl si Gary Neville, jehož slova publikoval web sme.sk.

Trenér vítězů Luis Enrique, jehož potěšili zejména čtyřgólový Luis Suárez a třígólový Lionel Messi, s aktuálně dvanáctým celkem La Ligy soucítil. "Valencia prochází opravdu náročným sportovním obdobím. Když navíc hrajete proti týmu, jaký máme my, není to jednoduché. Nerad vidím soupeře v takové pozici, ale jen jsme dělali svou práci. Je to nepříjemná situace ale není to naše starost. Byl to náš velký večer. Všichni fanoušci Barcelony si ho užili. Po spoustě zápasů, které hráči v poslední době absolvovali, vypadal náš projev plynule a přesvědčivě. Tým si zaslouží velkou gratulaci. Vepředu jsme byli extrémně efektivní. Záložníci obhospodařili všechen volný prostor, který se naskytl. Valencii jsme nechtěli dát žádnou šanci. I přes příznivé skóre ovšem přistoupíme k odvetě s plnou vážností," upozornil nadřízený Suáreze, Piquého, Busquetse a spol., jehož slova zveřejnily stránky sme.sk.