Sturridge urazila kritická slova Kloppa. Zamává Liverpoolu?

Nelichotivou přezdívkou skleněný či porcelánový muž se na ostrovech nehonosí pouze Tomáš Rosický, ale také Daniel Sturridge.

Sturridge urazila kritická slova Kloppa. Zamává Liverpoolu?
Teď si Euro nedovedu představit, vzkázal Rosický z Londýna

Šestadvacetiletého reprezentanta Albionu s týdenním příjmem 150 tisíc liber si dokonce kvůli jeho častému pobytu na klubové marodce podal i jeho trenér Jürgen Klopp.

"Musíme přijmout fakt, že Danny byl v posledních měsících, možná i letech, často zraněný. Je třeba ho adaptovat na jinou intenzitu tréninku a naučit, co je závažná bolest a co běžná bolest," citoval server iSport.cz dřívější slova exdortmundského stratéga.

Jeho slova se bývalému hráči Chelsea, Boltonu Wandereres či Manchesteru City pochopitelně nelíbila, protože ho Klopp veřejně shodil.

Anglická média tak nyní píší, že by se mohl v létě 2016 z Anfield Road, na kterém působí od roku 2012, stěhovat.

Kvůli jeho náchylnosti na zranění a kontraktu, který ho váže k Reds ještě necelého dva a půl roku, by mohl být k dispozici za sumu okolo 20 milionů liber. V této souvislosti jsou jakožto případní nápadníci zmiňovaní londýnští zástupci z Emirates Stadium a Stamford Bridge.

V aktuálním ročníku Premier League odehrál Sturridge 290 minut čistého času s bilancí dvou přesných zásahů. Dalších 59 minut si připsal v Ligovém poháru.