Mourinho (prý) už má novou smlouvu. Kde podepsal?

V domovině kontroverzního a také úspěšného fotbalového trenéra José Mourinha už mají jasno, kde bude portugalský kouč působit od nové sezony. Dokonce už v novém působišti podepsal smlouvu.

Mourinho (prý) už má novou smlouvu. Kde podepsal?

Marodi v Anglii: V kterém klubu je jich nejvíc? A kde nejmíň?


Píše to německý server t-online.de a odkazuje se na portugalská média, která už měla o tomto trenérském transferu informovat. Který klub je oním vyvoleným?

Samozřejmě – Manchester United ze slavného Old Trafford. „Dohoda je hotova a smlouva podepsána,“ mají jasno investigativci z řad sportovních žurnalistů na Pyrenejském poloostrově.

Otázkou je, nakolik jsou jejich zdroje přesné a pravdivé. Pravdou je, že Manchesteru United se v sezoně nedaří, vypadl zatím z příček, zajišťující přímou účast v Lize mistrů. Trenér Louis van Gaal je kritizován nejen odbornou veřejností, ale i fanoušky.

Hovoří se také o tom, že v případě dalších nezdarů by se mohl van Gaal poroučet už dříve, v tom případě by měl Mourinho výhodu v tom, že je volný. PIkatní tak bude nedělní zápas Premier League Chelsea – United, tedy souboj minulého a možná budoucího týmu Josého Mourinha.