Trpká zkušenost na Old Trafford. Pro kterou hvězdu?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hrát v Manchesteru United na stadionu Old Trafford je snem skoro každého fotbalisty. Však se také stadionu přezdívá „Divadlo snů“. Dostanou se tam jen vyvolení, ale i mezi nimi se najde někdo, kdo by na to nejraději zapomněl.

Trpká zkušenost na Old Trafford. Pro kterou hvězdu?
Sturridge urazila kritická slova Kloppa. Zamává Liverpoolu?

To je případ argentinské „ušaté“ hvězdy Angela di Maríi. Přišel do Manchesteru United po mistrovství světa v Brazílii a byl avizován jako obrovská posila ambiciózního klubu, který tehdy vedl David Moyes.

Jenže Di Maríovi pšenka v Anglii nekvetla. Nezapadl do anglického fotbalu, spíše se trápil. Odehrál pouze 27 zápasů a dal v nich nicotné tři branky. Hodně málo na to, jaká megastar to měla být. „Byla to moje hodně špatná zkušenost s Manchesterem,“ řekl nyní v rozhovoru pro přední francouzský sportovní deník L Equipe.

Právě do hlavního města Francie vedly jeho další fotbalové kroky. A v PSG našel argentinský ofenzivní záložník pravé fotbalové štěstí. „Měl jsem možnost už několikrát předtím hrát v Paříži a teď jsme rád, že mi to vyšlo. Jsem zde šťastný,“ usmívá se. PSG míří ke čtvrtému titulu mistra země a v osmifinále Ligy mistrů si to rozdá s Chelsea.