Nani neslyší na volání obrovských peněz z čínské ligy

Bohatství čínské Super League už do Asie zlákalo několik prvotřídních hráčů působících na Starém kontinentu. Portugalské křídlo Naniho by se to však týkat nemělo.

Nani neslyší na volání obrovských peněz z čínské ligy
Neymar v Anglii? Šílená klauzule byla málem splněna!

Bývalý hráč Manchesteru United či Sportingu Lisabon se nezajímá o přesun do čínské nejvyšší soutěže kvůli tomu, že by rád dosáhl na "něco velkého" ve svém současném působišti, čili Fenerbahce Istanbul.

Je to jen pár dnů, co předseda Fenerbahce Aziz Yilirim prozradil, že odmítl nabídku ve výši 20 milionů eur od nejmenovaného čínského týmu.

"Pro klub a dokonce i pro mě to byla z ekonomického hlediska obrovská nabídka," nechal se slyšet devětadvacetiletý portugalský reprezentant. "Ale mým hlavním motorem nejsou peníze. Ve fotbale chci dosáhnout jiných cílů," zakončil rychlonohý fotbalista.

Nani, jenž zasáhl v sezoně do 29 soutěžních utkání s bilancí 8 přesných zásahů, tedy nebude následovat Jacksona Martíneze, Ramireze či Fredyho Guarína, kteří se nedávno rychle se rozvíjející soutěži upsali. Za krátkou dobu se v Číně třikrát přepisoval rekord ohledně přestupové částky.