Kucka děkuje Mihajlovičovi a říká, že je Liga mistrů reálnou

Dlouholetý slovenský reprezentant ve službách milánských Rossoneri Juraj Kucka je přesvědčen o tom, že se jeho zaměstnavatel ze San Sira může umístit v právě probíhajícím ročníku Serie A mezi nejlepšími třemi celky soutěže. To vše i přesto, že momentálně je soubor vedený koučem Sinišou Mihajlovičem až šestý.

Kucka děkuje Mihajlovičovi a říká, že je Liga mistrů reálnou
Sturridge urazila kritická slova Kloppa. Zamává Liverpoolu?

V posledních týdnech se však AC Milán daří. V Coppa Italia je osmnáctinásobný šampion italské ligy blízko finále a ve zmíněné první lize už neprohrál několik zápasů, s tím, že poslední výhry nad Palermem a Interem byly přesvědčivé. "Po těchto vítězstvích panuje v kabině velmi dobrá atmosféra. Všichni z toho máme radost a přejeme si, aby se nám takto dařilo i nadále. Před námi jsou dva domácí zápasy, které musíme zvládnout," burcoval webem sme.sk citovaný bývalý středopolař Ružomberoku, Sparty či Janova, jehož celek ovšem s Udinese pouze remizoval.

Na třetí pozici, která bude ve finiši zaručovat vstupenku do Ligy mistrů, ztrácí milánský kolos šest bodů. "Dosažení Ligy mistrů není nereálné. Zabojujeme o to ze všech sil. V první polovině sezony nám chyběla větší vyrovnanost výkonů. Po milánském derby jsme ale získali velkou sebedůvěru. V posledních duelech jsme se dost zlepšili," pokračoval na stránkách sme.sk spoluhráč Balotelliho, Baccy a spol..

Důvěra od srbského stratéga Siniši Mihajloviče prvnímu Slovákovi v dresu AC Milán nechybí. "Vždycky se snažím na hřišti odvádět maximum, abych dokázal, že si milánský trikot zasloužím. Z důvěry našeho kouče mám radost, velmi za ni děkuji," zavzpomínal si sme.sk zmíněný osmadvacetiletý bojovník, jehož po nedávném městkém derby chválil i sám viceprezident AC Adriano Galliani.