Halenár i Varadi budou hrát 2. ligu. Míří Jánoš za Jarolímem?

V závěru pracovního týdne se podepisovaly kontrakty v Mladé Boleslavi (Kalabiška), Teplicích (Tsiskaridze) a Dukle (Breznaník), ovšem fotbalové radary zaznamenaly ruch také o víkendu.

Halenár i Varadi budou hrát 2. ligu. Míří Jánoš za Jarolímem?
Jablonec přetlačil mistra Švédska, Teplice zaskočil Varnsdorf

Třiadvacetiletý Adam Jánoš strávil uplynulé měsíce ve Vysočině Jihlava, ze kterého si ho však stáhla do přípravy Sparta. V průběhu ledna však bylo jasné, že se kouči Zdeňkovi Ščasnému do prvního mužstva nevleze a jedinou otázkou tak bylo, kde zakotví příště. Podle posledních zpráv to vypadá, že přestoupí do města automobilů za Karlem Jarolímem. O tom, zda se opravdu stane hráčem třetí Mladé Boleslavi, se má rozhodnout velmi brzy.

To, že Juraj Halenár již v Sigmě Olomouc nepokračuje, už se ví řadu týdnů. Bývalá hvězda Slovanu Bratislava se vrátila na rodné Slovensko a stala se posilou tamních Borčic, které jsou účastníkem druhé nejvyšší soutěže a v západní skupině ztrácejí po osmnácti odehraných duelech na lídra Pohronie pouhý bod. "Měl jsem možnost jít do Maďarska,a le chci pomoci Jiskře do Fortuna ligy. Vím, že se ode mě budou čekat góly. Jsem připraven dokázat, že je pořád umím dávat. Udělám maximum, abychom s týmem splnili vytyčené cíle," vzkázal na stránkách sme.sk samotný dvaatřicetiletý fotbalista.

Dres během zimny převléká také zkušený univerzál Adam Varadi, který na Hané skončil v průběhu podzimu až v béčku Sigmy. Třicetiletý vítěz českého poháru ze sezony 2011/2012 se první únorovou sobotu domluvil na přesunul do polského mužstva GKS Tychy 71. Nový tým bývalého hráče Viktorie Plzeň, Baníku Ostrava, Českých Budějovic či Senice nehraje v Ekstraklase, ale ve druhé lize a po devatenácti kolech mu patří šestá pozice.