V Plzni si po facce potřebují určité věci tvrdě vyříkat...

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] To se asi nečekalo. Plzeň podlehla v generálce na ostrý jarní start na půdě Slovácka (hraje se v neděli 14. února) ruskému Těreku Grozny 0:3 a trenér Karel Krejčí neskrýval po závěrečném hvizdu rozčarování...

V Plzni si po facce potřebují určité věci tvrdě vyříkat...
0:3. Plzeň generálku nezvládla

Pro Viktorii se jednalo o třetí porážku zimní přípravy. Předtím podlehla Razgradu a Duisburgu. "Nebylo to příjemné pokoukání. Bohužel jsme zápas nezvládli a teď po zápase jsem zklamaný. Výsledkově sice zápas vypadá jednoznačně, ale v prvním poločase jsme za stavu 0:0 měli dobré příležitosti k tomu, abychom šli do vedení. Soupeř nás potrestal poměrně lacinou brankou ze standardky. Ve druhé půli jsme inkasovali opět ze standardky a pak přišla pasáž, kdy byl soupeř zkrátka lepší a v utkání dominoval," přiznal na klubovém webu nástupce Miroslava Koubka, jenž asistuje Pavlu Vrbovi u české reprezentace.

"Ze zápasu rozhodně nejsem nadšený a v negativním slova smyslu mi zamotal hlavu. Máme ještě osm dní do ligy a musíme se dle mého zlepšit ve všech aspektech," pokračoval na stránkách fcviktoria.cz nadřízený Kozáčika, Kopice, Holendy a spol.

Podzimní půlmistr, který v poslední době porazil Stabaek a remizoval s Legií Varšava, však možná bojoval i sám se sebou. "Pohybově jsme na hřišti nevypadali dobře. Někteří hráči za mnou přišli s tím, že mají žaludeční potíže pravděpodobně z jídla. V neděli se vrátíme domů a uvidíme, jak se dají kluci dohromady. Je potřeba si asi určité věci tvrdě vyříkat, dostali jsme facku v pravou chvíli. Věřím ale, že se do začátku ligy dokážeme správně nastartovat," zakončil webem fcviktoria.cz citovaný muž, který zodpovídá za výkony a výsledky západočeského souboru ze Štruncových sadů.

Jablonec přetlačil mistra Švédska, Teplice zaskočil Varnsdorf


[img id="49621"]