Dva Josefové v nové roli, africký král i obří ligový speciál! Vše v Hattricku

Nové číslo nekompromisní nálože fotbalového čtení, která je za pouhých 79 korun k mání pod názvem Hattrick, je v prodeji již od čtvrtka 11. února 2016. A na co se lze mimo jiné těšit?

Dva Josefové v nové roli, africký král i obří ligový speciál! Vše v Hattricku
–VELKÝ LIGOVÝ SPECIÁL: Čeká na vás velká příloha k jarní části Synot ligy 2015/16! Soupisky, tipy, prognózy, přestupy, to vše zde najdete!

–CESTA NA VRCHOL: Kdo jiný by měl otevírat zbrusu novou rubriku Hattricku než pětinásobný vítěz Zlatého míče LionelMessi?Podívejte se, jak argentinský kouzelník vyrostl v nejlepšího hráče naší planety!

– IDOL: KRÁL Z AFRIKY, KTERÝ JE RYCHLEJŠÍ NEŽ BOLT! Francouzský rodák gabonsko-španělského původu Pierre-EmerickAubameyang se stal za uplynulý rok nejlepším africkým hráčem. Je ale opravdu rychlejší než sprinterský fenomén z Jamajky?

–6 PLAKÁTŮ DLE PŘÁNÍ ČTENÁŘŮ – světové hvězdy PIERRE-EMERICK AUBAMEYANG v dresu Borussie Dortmund, DOUGLAS COSTA z Bayernu Mnichov, ROBERTO FIRMINO v dresu Liverpoolu a také GONZALO HIGUAÍN z Neapole. Nechybí ani čeští zástupci VLADIMÍR DARIDA v dresu Herthy Berlín a JAROSLAV PLAŠIL z Bordeaux.

–TOP 10: DESÍTKA NEJLEPŠÍCH ZIMNÍCH PŘESTUPŮ VŠECH DOB! Tohle období bývá slabší než to letní, přesto se zrodilo už několik skvělých transferů! Kdo jim kraluje?

– INTERVIEW: DVA JOSEFOVÉ V NOVÉ ROLI! Největší posily Sparty a Slavie Praha! Josef Hušbauer bude bojovat o evropské poháry v Edenu, Josef Šural chce na Letné získat titul. Jak si pětadvacetiletí záložníci povedou v nových klubech?

– BEZ OBALU: KDO VYHRAJE LIGU? Magazín Hattrick si pro vás připravil další novou rubriku, v níž se tři zkušení fotbaloví novináři baví o fotbale. Bez příkras, nekorektně!

– Do KARTOTÉKY si tentokrát přidáte Ronaldinha, brazilského hračičku, který spojil svou kariéru především s Barcelonou coby LEGENDU a talentovaného rychlého beka v dresu Arsenalu Hectora Bellerína coby TALENT.

– FOTO MĚSÍCE: ZLATÝ MÍČ FIFA 2015! V pondělí 11. ledna získal Messiv Curychu už svůj pátý Zlatý míč pro nejlepšího hráče světa!

– HATTRICKÁŘ Honzy Hrabálka: Co přinesl uplynulý měsíc? Řeč dojde na první uznaný gól v Serii A za pomocí videa, největšího „nulaře“ Petra Čecha i rozchod Synotu s první ligou.

– TALENT: Jeho dlouholetým vzorem je ZlatanIbrahimovič! Čerstvě dvacetiletý útočník Patrik Schick odešel ze Sparty na hostování do vršovického Ďolíčku, kde je zatím nejlepším kanonýrem! Vystřílí Klokanům záchranu mezi elitou?

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: Prvních nových 50 předplatitelů magazínu HATTRICK získá dárek, thriller Milana Macha „Fotbal v drápech smrti“ z vydavatelství Brána. Více na fotbal.hattrick.cz a www.predplatne.cz.


[img id="49755"]