Kvůli jaké ostravské raritě Petržela obvolává všechny kluby?

Ostřílený Vlastimil Petržela má za sebou prvních šest týdnů svého působení v Baníku Ostrava. Co ho v novém týmu těší?

Kvůli jaké ostravské raritě Petržela obvolává všechny kluby?
Vavruška: 85 procent týmů z české ligy dostane v Lipsku 0:5

Například to, že v kádru přibylo odchovanců, kteří by měli mít ke klubu jiný vztah než posily zvenčí. "Jsou to Ostraváci, to si musejí uvědomit. Párkrát se půjdou vyzpovídat fanouškům a budou vědět, o co jde," uvedl na stránkách idnes.cz kouč, jenž přišel do Ostravy z druholigové Vlašimi, kde ho vystřídal Martin Hašek.

Generálka na jarní část Ostravě nevyšla. Se Spartakem Trnava prohrála o dvě branky. "Na klucích bylo vidět, že ten minulý týden v Nymburce byl dost hustý. Jenže potřebovali jsme si co nejvíce zvykat na přírodní trávu. Největší úkol pro nás je, aby se hráči zbavili trémy. Furt jim říkám, aby nebyli nervózní," pokračoval v rozhovoru pro idnes.cz nový šéf lavičky beznadějně posledního celku Synot ligy.

Největším problémem současnosti se zdá být to, že Baník má v současnosti pouze dva stopery Martina Holiše a Filipa Kašu. Martin Kouřil je dlouhodobě zraněn a bývalý stratég Zenitu urgentně volá po jakékoliv kvalitě. "Žádám o to už delší dobu. Obvolávám všechny kluby, snažím se někoho sehnat, ale je to těžké. Skoro všichni jsou už rozebraní. Už to ale není sranda. My máme opravdu jen dva stopery. Nedovedu si představit, že se jeden z nich zraní anebo onemocní. To je rarita," kroutil hlavou Petržela, jehož slova vyšla na idnes.cz.