Posily Klokanů? Tyto typy mají příznivci rádi, navnadil Pivarník

Jarní cíle vršovických Klokanů z Ďolíčků, kteří na pondělní tiskové konferenci oznámi příchod nového silného partnera, jimž se stala společnost Eltodo, jsou jasné jako facka od Buda Spencera - co nejrychleji se dostat z bojů o záchranu.

Posily Klokanů? Tyto typy mají příznivci rádi, navnadil Pivarník
Shala, Švejdík a Pulkrab? Liberec se stále ještě nedohodl...

"Závěr podzimu se vydařil, tak jsme se rozhodli udržet kádr, abychom na jaře na výsledky navázali. Odchody Radka Šírla a Martina Cseha byly naplánovány dopředu. Udržet se nepovedlo jen Lukáše Pauscheka," připomněl sportovní ředitel Bohemians 1905 Miroslav Držmíšek.

Na kraje obrany angažoval pražský celek tandem Michal Švec a Peter Čögley. "Čögleye jsem pozoroval dlouho, chtěl jsem ho už předtím. Je to zkušený hráč. S Trenčínem má za sebou zápasy o titul. Typově je to výborný hráč pro Bohemku. Takové hráče mají fanoušci rádi. U Michala Švece platí to samé. Oba to zvládají, jen si potřebují zvyknout na mé taktické pokyny. Dostávají se do toho a věřím, že nám dokážou hodně pomoct. Jak v defenzivě, tak i v ofenzivě, kde jsou oba silní," pokračoval hlavní trenér Roman Pivarník, jehož slova vydala Česká tisková kancelář.

Pokud jde o zimní přípravu, z devíti zápasů prohráli hráči Bohemians pouze v jednom případě. "Kromě výsledků byla dobrá i herní stránka, což je v přípravě důležitější. Hráli jsme to, co jsme chtěli. Liga je o něčem jiném, bude tlak, který svazuje nohy, takže hlavní bude, abychom na vydařenou přípravu navázali i v lize," uzavřel v interview pro ČTK bývalý stratég Jihlavy či Sigmy Olomouc.