TOP 3 francouzští mladíci do 20 let

Od Francie se v letošním roce hodně očekává, pořádá Mistrovství Evropy, což znamená jediné, že bude hodně na očích. Kádr Galského kohouta na zlato klidně pomýšlet může, vždyť Francie má hvězdné hráče už ve věku do dvaceti let. Tady jsou tři příklady:

TOP 3 francouzští mladíci do 20 let
Modrič? Nenahraditelná páteř Realu. Zidane mu doporučuje...

Kingsley Coman

Když se podíváte na krátkou profesionální kariéru devatenáctiletého mladíka Kingsley Comana, musí vám hned být jasné, že se jedná o opravdu skvostného fotbalistu.

Odchovanec PSG, který od roku 2014 hraje za Juventus a od začátku právě probíhající sezóny hostuje v Bayernu, kde odehrál už dvacet zápasů, ve kterých se dokonce čtyřikrát trefil.

Díky svým výkonům nemohl být dlouho přehlížen národní reprezentací, už za ni odehrál dvě utkání.

[break]
Ousmane Dembelé

Osmnáctiletý mladík ve službách Stade Rennes započal profesionální kariéru teprve letos, a už má za sebou šestnáct zápasů, ve kterých jako útočník skóroval pětkrát a potvrdil, že mu to vepředu jde.

A v následujícím přestupovém okně se o trojnásobného reprezentanta do devatenácti let strhne mela. Velký zájem o něj panuje v Anglii.

[break]
Jean-Kevin Augustin

Prosadit se v kádru PSG je opravdu těžké. Na každém postu najdete hvězdného fotbalistu. I přesto devatenáctiletý Augustin sem tam dostane příležitost.

Ještě aby ne, vždyť mu to parádně pálí převážně na mezinárodní scéně. Z pěti zápasů Francie do devatenácti let vsítil šest branek.

V dresu PSG se mu poctilo jednou, což je parádní počin, má totiž za sebou odehraných jen 291 minut.