Januzaj, Jones, Depay, Romero...a juniorka United se zaskvěla

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Adnan Januzaj a Guilermo Valera v úvodu pracovního týdne pomáhali juniorce Manchesteru United, ovšem při demolici Norwiche City, se kterým jednadvacítka Rudých ďáblů zamávala 7:0, se zranili.

Januzaj, Jones, Depay, Romero...a juniorka United se zaskvěla
Nejlepší XI Premier League dle italské legendy Pirla

Útočící záložník z Belgie, jehož si dvacetinásobný šampion stáhl z neúspěšného hostování v Borussii Dortmund, odkulhal z trávníku kvůli zranění kolenní šlachy již po třiceti minutách hry, zatímco uruguayský obránce nedohrál kvůli zranění kotníku.

To, jak dlouho bude jednadvacetiletý, respektive dvaadvacetiletý fotbalista absentovat, ještě bude upřesněno. Současné áčko Louise van Gaala by jejich indispozici výrazně pocítit nemělo, protože jde o náhradníky.

Juniorům velkoklubu ze severu Anglie svými zkušenostmi pomohli také další hráči áčka jako Phil Jones, Memphis Depay, Sergio Romero či Andreas Pereira. Konečnému výsledku se tak možná není třeba divit.

Hlavní hvězdou duelu však byl třiadvacetiletý snajpr s minulostí ve Wiganu, QPR, Shefieldu Wednesday či Prestonu Will Keane, který se na demolici podílel hned pěti přesnými zásahy. Nizozemec Depay, jenž v nedávném šlágru proti Chelsea odehrál jen pár závěrečných minut, pak svým kolegům asistoval na tři trefy.