Pavelka premiérově v základu

Exliberecký kapitán David Pavelka nastopil poprvé v turecké nejvyšší soutěži v základní sestaě svého nového zaměstnavatele Kasimpasy. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant debutoval již 25. ledna, to ovšem přišel na hřiště až v 94. minutě těsně před závěrečným hvizdem. Tentokráte strávil na trávníku bývalý hráč Sparty či Slovácka kopletních devadesát minut, ale těsnou prohru se mu odvrátit nepodařilo. Jeho chlebodárce v duelu 20. kola podlehl před domácím publikem Genclerbirligi a na tříbodový zisk již čeká čtyři zápasy. Istanbulské mužstvo je v tabulce sedmé, s tím, že na třetí Galatasaray má hratelnou ztrátu tří bodů. Již v pátek se ovšem přestaví na horké půdě Fenerbahce. [u][b]Turecká liga - 20. kolo:[/b][/u] [b]Kasimpasa - Genclerbirligi 0:1 (0:0)[/b] Branka: 85. Kahveci. ČK: 78. Popov.

Shala, Švejdík a Pulkrab? Liberec se stále ještě nedohodl...