Řezníček: Tlak mi nevadí. Jsem tu od toho, aby padaly góly

Sedmadvacetiletý brněnský střelec Jakub Řezníček se dal dohromady v pravý čas. V zahajovacím utkání jara proti Slavii by v základu Zbrojovky chybět neměl...

Řezníček: Tlak mi nevadí.  Jsem tu od toho, aby padaly góly
AC Milán pošle Balotelliho zpět do Liverpoolu

Soubor trenéra Václava Kotala ovšem nepřijede do Edenu jakožto favorit. "Nešlo si toho nevšimnout. Je vidět, že mají peníze a nakoupili kvalitní hráče. Ale to je jejich věc, my se musíme snažit předvést takový výkon, abychom uhráli nějaké body," pronesl v interview na stránkách idnes.cz bývalý hráč Příbrami, Mladé Boleslavi či Sparty.

Ani Brno si ovšem na podzim nevedlo špatně a přezimuje na sedmé příčce. "Je to jeden z těžších soupeřů, jenže vybírat si nemůžeme. Uklidňuje nás, že máme z podzimu nahraných dost bodů," pokračoval na webu idnes.cz spoluhráč Zavadila, Melichárka a spol.

Ve Zbrojovce si před sezonou přáli útočníka, který by se překlenul přes hranici deseti tref. Řezníček by to měl splnit. "Tlak mi nevadí. Jsem na hřišti od toho, aby padaly góly. Proto mě Brno za velké peníze koupilo. Jsem rád, že to šlape, a doufám, že to tak bude pokračovat dál. Kolik branek ještě dám? V plánu nic nemám. Nějaká představa tam ale je. Každý gól bude dobrý a doufám, že se přes cifru deset dostanu," doplnil brněnský útočník, jehož slova publikoval server idnes.cz.