CR7: S úctou k Premier League, nejlepší soutěží je La Liga

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Brzy jednatřicetiletý portugalský reprezentant Cristiano Ronaldo vnesl zase o něco víc světla do své nejbližší budoucnosti.

CR7: S úctou k Premier League, nejlepší soutěží je La Liga
Cesta na italský vrchol? Pro Inter je to teď uzavřený příběh

Bývalý hráč Sportingu Lisabon či Mancheteru United se nechal slyšet, že nepochybně dodrží svou aktuální smlouvu na San Bernabéu, která ho váže k Bílému baletu do 30. června 2018.

Pakliže svým slovům dostojí, ve sněhobílém madridském trikotu se bude prát ještě necelého dva a půl roku.

"I když jsem dlouho hrál také v Premier League, toto je nejlepší liga na světě. Primera División je fantastická a konkurenceschopná soutěž s řadou hvězdných hráčů. V nynějším klubu chci zůstat ještě dva roky, než mi vyprší kontrakt," ozřejmil webem sme.sk citovaný spoluhráč Balea, Modriče, Benzemy a spol.

Těmito slovy fanoušky Realu jistě uklidnil. A nezapomněl je ani navnadit na následující měsíce zmíněním cíle, který by přivál do španělské metropole již jedenáctý pohár pro nejlepší klub Starého kontinentu...

"Doufám, že nás budete nadále podporovat. Na hřišti ze sebe vydáme všechno. Naším cílem je triumf v Lize mistrů," zakončil svěřenec trenéra Zinedina Zidana, jehož slova publikoval portál sme.sk.