Jen 2 lidé dostanou Busquetse z Barcy: Manželka a Guardiola

Dlouholetý motor katalánské zálohy Sergioq Busquets naznačil, že by mohl být v pokušení, aby se za pár měsíců připojil ke svému bývalému šéfovi z Camp Nou Josepu Guardiolovy, jenž se ujme kormidla na manchesterskéM Etihad Stadium.

Jen 2 lidé dostanou Busquetse z Barcy: Manželka a Guardiola
TOP 3 brazilští útočníci, kteří aktuálně působí v Evropě

"Vždycky jsem říkal, že jsou jen dva lidé, kteří by mohli změnit a ovlivnit mé rozhodnutí zůstat v Barceloně. Jedním z těch dvou lidí je moje žena. Druhou osobou pak Guardiola," ozřejmil španělský reprezentant v rozhovoru pro ESPN.

"Je jasné, že Pepovi dlužím hodně a byl bych poctěn, kdybych s ním mohl pracovat znovu," doplnil ten, jehož začal Guardiola v Barceloně před lety upřednostňovat na úkor Tourého, jenž se tak odebral právě do City.

Busquets však jedním dechem doplnil, že nevidí reálně, aby se ho Guardiola snažil dostat z Barcy. "Ví, že je Barcelona můj klub, stejně jako je to jeho klub. Ví, že je to nejlepší klub pro mě a nemyslím si, že po mně bude chtít, abych odešel z Barcelony," ozřejmil spoluhráč Rakitiče, Iniesty, Neymara a spol.

Sám by se chtěl zařadit k barcelonským velikánům, na které se bude vzpomínat ještě dlouho po konci jejich aktivní kariéry. "Doufám, že až budu končit kariéru, že se zapíši do historie jako velký týmový hráč, který vynikal a vyhrával tituly. Chci se stát jedním z hráčů s nejvyšším počtem zápasů za Barcelonu," prozradil současný svěřenec Luise Enriqueho.