Ben Arfa k PSG? Kdo může brzy Blanca a spol. opustit?

Hned trojice ofenzivních hráčů Paris St. Germain může v létě tento klub opustit. Laurent Blanc by ale v letním přestupovém období mohl získat Hatema Ben Arfu, momentálně hráče Nice.

Ben Arfa k PSG? Kdo může brzy Blanca a spol. opustit?
Modrič? Nenahraditelná páteř Realu. Zidane mu doporučuje...

Ofenzivní záložník Hatem Ben Arfa je v hledáčku trenéra Paris St. Germain Laurenta Blanca. Ten nyní potvrdil, že o francouzského středopolaře bude mít zájem.

"Hatem je úžasný hráč. Všichni takoví hráči nás zajímají a budeme je pečlivě sledovat. Ale nebojte, všechny takové hráče nepodepíšeme,"řekl s úsměvem na tváři Blanc. Ben Arfa, který momentálně hraje za OSG Nice, bude volný na konci sezóny. S momentálně třetím klubem francouzské Ligue 1 se zatím na nové smlouvě nedohodl.

Blanc ale Ben Arfu nejspíš opravdu bude chtít získat. V létě by totiž mohl přijít o tři ofenzivní hráče. I když poslední informace napovídají, že Edinson Cavani PSG neopustí.

"Edinson je týmový hráč a nechce dělat problémy. Myslím, že zůstane,"řekl zdroj blízký hráči, jenž si v posledních týdnech stěžoval na svou vytíženost. PSG ale s největší pravděpodobností opustí Ezequiel Lavezzi a Javier Pastore. O Pastoreho se údajně zajímají oba kluby z Manchesteru, Lavezzi by se mohl vrátit do Itálie. V úvahu ovšem připadá i překvapivý odchod do Číny.

TOP 3 francouzští mladíci do dvaceti let