Které hráče obdivuje Martial?

Anthony Martial prožívá vynikající první sezónu v Premier League, v anglické lize se trefil již šestkrát a čekají se od něj další branky. Nyní Francouz pohovořil o tom, koho obdivuje a kdo stojí za jeho fotbalovou kariérou.

Které hráče obdivuje Martial?
Modrič? Nenahraditelná páteř Realu. Zidane mu doporučuje...

Anthony Martial je jistě přestupem, který se Manchesteru United povedl. Na rozdíl od dalších. V dresu United odehrál francouzský útočník celkem 30 zápasů a na své konto připsal 9 branek. To v první sezóně v Anglii není rozhodně špatný počin.

Nyní se francouzský mladík podělil o to, kdo stojí za jeho fotbalovou kariéru. Jeho fotbalové začátku výrazně ovlivnil jeho starší bratr Johan a také dva brazilští útočníci, konkrétně Ronaldo a Ronaldinho. K těmto dvěma velkým postavám světového fotbalu útočník vzhlížel a nadále na ně nedá dopustit.

"Můj bratr mi dal touhu následovat ho v jeho stopách,"řekl Martial na svého bratra Johana, který momentálně působí v týmu francouzské Ligue 1 Troyes.

"K fotbalu mě také inspirovali dva brazilští fotbalisté, Ronaldo a Ronaldinho. Jsou úžasní,"pokračoval Martial a zmínil i trenéra, který mu velmi pomohl. "Willy Sagnol byl pro mě obzvlášť důležitý. V jednom období jsem nehrál v prvním týmu Monaka, ale v rezervě. On mě přesto vybral do reprezentační jednadvacítky. To bylo přesně to, co mi umožnilo pokračovat na slušné úrovni,"dodal dvacetiletý forvard.

TOP 3 francouzští mladíci do dvaceti let