Čech v nové roli. Bude z Mr. Google pan profesor?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Zatím to ještě na profesuru na Oxfordu či Cambridge není, ale brankář Arsenalu Petr Čech opět dokázal, že umí nejen chytat mičudy ve fotbalové bráně, ale i další mnohem sofistikovanější věci. Čím nyní oslnil?

Čech v nové roli. Bude z Mr. Google pan profesor?
Osm hráčů, kteří toho více promarodili než odehráli

Letecká společnost, kterou Arsenal propaguje na svých dresech natočila reklamní video u příležitosti pátého výročí zavedení jejich linky do Prahy. Vybrala si k tomu skutečně toho pravého.

Ano, to byl důvod k tomu, aby se Petr Čech na chvíli převtělil do role učitele a snažil se své spoluhráče Alexe Oxlade Chamberlina a Héctora Bellerina naučit aspoň pár slovíček česky. „Přejeme hodně štěstí,“ soukají ze sebe mj. Petrovi spoluhráči.

Oba dva byli učenlivými žáky, ale je třeba uznat, že na trávníku jim to jde líp. Nicméně Petr Čech, svými kamarády mnohdy přezdívaný Mr. Google ukázal, že jako kantorovi jazyků by mu to celkem šlo. Jak by ne, když vedle angličtiny ovládá ještě perfektně francouzštinu a hovoří také německy a španělsky. Že by mu přišili další přezdívku? Třeba pan profesor?