Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých mužstev?

Mezi fanoušky a hráči panuje ve sportovním prostředí všeobecně velmi zvláštní pouto. Hvězdy svých týmů jsou vzory pro mnohé příznivce a leckdy i modlami. Najdou ale i takoví hráči, kteří to u fanoušků nemají zrovna jednoduché. Kteří borci se musí potýkat skoro až s nenávistí?

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých mužstev?
TOP 6 týmů, které nejvíce oslabily: dva jasní lídři

Simon Mignolet (Liverpool)

Na Anfield Road je číslem jedna. Manažer klubu Jürgen Klopp mu věří a staví ho mezi tři tyče. To se ale příznivcům Reds líbí pramálo. Sedmadvacetiletý Belgičan totiž v letošní sezoně nepodává zrovna přesvědčivé výkony, když chybuje především při centrovaných míčích.
[break]

Jeremy Menez (AC Milán)

Pro řadu trenérů byl těžko rozluštitelný stejně jako šifrovací stroj Enigma. Po slibném úvodu angažmá na San Siru to s ním jde od desíti k pěti. V útoku žádná velká sláva, v obranné práci je to pak ještě horší. Navíc si nesedl s fanoušky, kteří si žádají jeho odchod. V konkurenci Baccy a Adriana navíc moc šancí na základ nemá.
[break]CR7: S úctou k Premier League, nejlepší soutěží je La Liga

Wayne Rooney (Manchester United)

Jedni ho milují, druzí ho nenávidí. Útočník rudých ďáblů Wayne Rooney se marně snaží navázat na úspěšné sezony pod Sirem Alexem Fergusonem a stejně jako celý Manchester herně strádá. Nejednou se už stalo, že nejlepšího anglického střelce historie vypískali vlastní fanoušci, což se na Old Trafford snáší jen hodně těžce.
[break]

Gareth Bale (Real Madrid)

Nejdražší hráč historie to nemá na San Bernábeu jednoduché. V klubové hierarchii je až druhým v řadě za hvězdným Cristianem Ronaldem a ani na trávníku to není takové, jaké by si sám Velšan představoval. Navíc řada příznivců bílého baletu by místo něj v sestavě viděla raději Isca nebo Jamese Rodrígueze.