Guardiola si už vybírá posily! Kdo uvízl v hledáčku City?

Celá Anglie, především pak Manchester City se připravuje na letní příchod uznávaného a veleúspěšného kouče Josepa Guardioly. Tomu za pár měsíců skončí smlouva v mnichovském Bayernu a čeká ho přesun na Etihad Stadium. Není se proto co divit, že ve spolupráci s vedením Citizens řeší případné posily. Na koho už ukázal?

Guardiola si už vybírá posily! Kdo uvízl v hledáčku City?
Rovných 30 milionů liber si už pomalu připravuje pokladník v Manchesteru. Guardiola se totiž v létě chystá koupit osmadvacetiletého záložníka West Hamu United Dimitriho Payeta, o kterého se mimo jiné zajímá i Chelsea.

Podle deníku The Sun je Payet prvním na seznamu vytipovaných posil, který dává dohromady sportovní vedení Citizens a právě španělský kouč, jenž by měl mít na Etihad Stadium velké pravomoci.

Osmadvacetiletý francouzský reprezentant do West Hamu přišel teprve před několika měsíci za 10,7 milionů liber z Marseille. Pokud by tedy k transferu došlo, kladiváři by během jediného roku vydělali takřka 20 milionů liber.

Ve hře je ovšem i Chelsea, která po Payetovi vydatně pošilhává. Zvláště v případě, že by do Realu Madrid odešel belgický reprezentant Eden Hazard, by byl Payet velkou prioritou. Mluvilo se i o zájmu Arsenalu, ale ze strany Gunners to nebude tak horké.

TOP 5 přestupů Synot ligy: kdo je králem zimy?