Světoznámé ikony, jež slavily mistrovské tituly ve více klubech

Získat mistrovský titul je pro většinu hráčů tím největším zadostiučiněním, ale co teprve ovládnout ligové soutěže v několika různých zemích! To už chce pořádnou porci umění a také štěstí. Kterým hráčům se něco takového podařilo?

Světoznámé ikony, jež slavily mistrovské tituly ve více klubech

Zlatan Ibrahimovič

Fenomenální švédský útočník toho má za sebou už hodně. Kontroverzní hráč, jenž dokáže skórovat z každé pozice, má bohatou sbírku úspěchů. První titul bral v roce 2002 v Ajaxu a s nizozemským klubem kraloval i o dva roky později. Hned v další sezoně pak vyhrál s Juventusem Serii A. S Interem zase italskou ligu vyhrál v sezoně 2006/07 a dařilo se mu i po přestupu do Barcelony. Primera División se před jeho uměním sklonila v roce 2010. Následně opět opanoval Serii A, tentokráte v dresu AC Milán a nyní sbírá vavříny za francouzské PSG.
[break]TOP 3 francouzští mladíci do dvaceti let

Samuel Eto´o

Jeden z nejlepších Afričanů všech dob! V dresu Barcelony získal hned tři mistrovské tituly, když k tomu poslednímu pomohl úctyhodnými šestatřiceti góly. V sezoně 2009/10 se už ale z titulu radoval v Serii A, kterou ovládl s Interem Milán.
[break]

Deco

Portugalský reprezentant s brazilskými kořeny poprvé nad hlavu trofej pro mistra ligy zvedl v Portu, kde se mu to podařilo hned třikrát. Dvakrát se radoval v Barceloně a titul slavil i s londýnskou Chelsea v sezoně 2009/10. Druhý titul v roce 2010 pak získal v Brazílii s Fluminense.
[break]Modrič? Nenahraditelná páteř Realu. Zidane mu doporučuje...

David Beckham

Jedna z největších světových ikon posledních let začala kariéru na Old Trafford. V dresu Manchesteru United získal Beckham šest titulů, jednou se radoval i po přesunu do Realu Madrid. Triumfu se dočkal i za oceánem, když ovládl MLS s LA Galaxy a uspěl i po návratu do Evropy během krátkého angažmá v Paris St. Germain.