Velkým snem plzeňského Hrošovského je bundesliga...

Jaké osobní cíle si stanovil mladý slovenský záložník Viktorie Plzeň Patrik Hrošovský pro nejbližších šest měsíců?

Velkým snem plzeňského Hrošovského je bundesliga...
Nejen „S“, i Plzeň posílila! Chybujícího Procházku střídá Hubník

"Asi nikdo by neměl být spokojený sám se sebou. Vždycky je co zlepšovat. Konkurence je základ, aby hráč výkonnostně rostl. Jedině tak odvádíte to nejlepší i na tréninku," pronesl webem sme.sk citovaný svěřenec trenéra Karla Krejčího, jenž v průběhu ligového podzimu odehrál za svého chlebodárce přesně 1000 minut.

Hráč, jenž obdivuje španělského špílmachra Andrése Iniestu a je fanouškem bundesligové Borussie Dortmund, věří, že západočeský celek ze Štruncových sadů nebude konečnou stanicí jeho kariéry...

"Můj velký sen je bundesliga. Nyní ale myslím hlavně na obhajobu titulu av létě bych si chtěl zahrát za Slovensko na mistovství Evropy ve Francii," pokračoval třiadvacetiletý hráč s minulostí v Trenčíně, Sokolově, Ústí nad Labem či Znojmě, jehož slova vydal web sme.sk.

Nutno říci, že když se hráči Plzně vydali do bundesligy, až na Vladimíra Daridu u našich západních sousedů žádnou výraznější stopu nezanechali. Václava Pilaře brzdilo zranění a příliš se nedařilo ani Petru Jiráčkovi, Františkou Rajtoralovi či Milanu Petrželovi.