TOP 5 superhvězd, které se nechají až moc snadno vytočit

V současné době registrujeme hned několik skvělých hráčů, kterým pověst kazí jejich psychická nevyrovnanost. Pokud mají na trávníku dosti klidu, předvádí skvělé výkony, ale jakmile jim někdo hrací dobu znepříjemňuje, rupnou jim nervy a zbytečně se nechávají rozhodit. Podívejme se na pět superhvězd, kterým by prospěla návštěva psychologa.

TOP 5 superhvězd, které se nechají až moc snadno vytočit
Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých mužstev?

5) Neymar


Hravý brazilský kapitán se zdá být pro současný výběr „kanárků“ nepostradatelný, přesto jeho skvělé výkony sráží jeho emotivní projevy, které mnohdy jdou kočírovat. Důkazem je loňský zápas jihoamerického šampionátu s Kolumbií, kdy na stadiónu v Santiagu napálil z blízkosti míč do zad Pabla Armera a vzápětí se pokusil hlavičkou eliminovat střelce vítězné branky Jeisona Murilla. S červenou kartou nebyl spokojen, proto v tunelu ještě verbálně napadl hlavního rozhodčího.

[break]
Posily, jež byly naprosto k ničemu

4) Emmanuel Adebayor


Téměř půl roku měl jednatřicetiletý reprezentant Toga prázdniny, neboť ho v londýnském Tottenhamu již nechtěli. Nakonec ho na půl roku otestuje Crystal Palace, ale kouč Alan Pardew nemohl být s hrou svého nového hráče spokojen. Místo prezentace schopností byli fanoušci nejvyšší anglické soutěže svědky spálení tutovky a trápení, které asi jen tak neutichne. Již u Kohoutů byl Adebayor znám svou narušenou imunitou vůči dotírajícím obráncům.

[break]
Světoznámé ikony, jež slavily mistrovské tituly ve více klubech

3) Luis Suárez


V současné době uruguayský reprezentační kanonýr seká latinu a v dresu katalánského giganta se mu daří, přesto má však veřejnost v živé paměti jeho zahryznutí do nejednoho soupeře. Tím posledním bylo ochutnání dresu italského obránce Giorgia Chielliniho, po kterém si musel dát reprezentační pauzu a v Barceloně si na svůj debut také pár měsíců počkal. Sázkové kanceláře dokonce jeden čas umožňovaly tipovat, kdo další si potyká s jeho chrupem.

[break]
Nejlepší dvacítka Realu všech dob: Ronaldo až pátý!

2) Diego Costa


Tvrdý život v jihoamerické Brazílii naučil současného útočníka Španělska tomu, že nikdy nic nedostane zadarmo a o vše se musí tvrdě poprat. Tuto filozofii si přinesl i na hřiště. V Atlétiku Madrid ho dokázal ještě Diego Simeone ukočírovat, ale na Stamford Bridge v modrém dresu je neřízenou střelou, u které nikdy nikdo neví, co zase vyvede. V případě, že se na něj obrana soupeře nalepí, neví si rady a začne kolem sebe kopat s výrazem, že on za nic nemůže.

[break]
Nejlepší XI Premier League dle italské legendy Pirla

1) Gerard Piqué


Španělský reprezentační obránce je skutečný odpůrce celého Realu Madrid. Současná akvizice konkurenční Barcelony nemusí hledat záminek, aby na sociálních sítích i na tiskových konferencích mohl na akvizice a příznivce Bílého baletu zaútočit a mnohdy to již hraničí s posedlosti. Skvělý hráč tím kazí svou velikost, neboť i soupeř si zaslouží respekt a není třeba jeho aktuální výpadek formy nebo nějaký prohřešek zesměšňovat a cíleně provokovat. Je pak nadmíru jasné, že při pikantních duelech šel i přes mrtvoly.

TOP 5 týmů, které disponují neuvěřitelně silnou lavičkou