Drogba, Gerrard a Lampard znovu proti Kanonýrům?

Vedení Arsenalu před časem potvrdilo, že se letos v létě utká s výběrem "all-stars" zámořské Major League Soccer.

Drogba, Gerrard a Lampard znovu proti Kanonýrům?
Luis Enrique překonal Guardiolu: Fans musí být spokojení

Kanonýři z Emirates Stadium změří síly s výraznými hvězdami MLS v San José na Aaya Stadium, a to přesně ve čtvrtek 28. července 2016.

Onen zápas bude jedním ze dvou přípravných klání, které sehraje celek ze severního Londýna na americké půdě. Tím druhým bude střet s mexickým klubem Chivas de Guadalajara, se kterým se Čech a spol. utkají 31. července v Kalifornii.

"Předsezonní přípravu je velmi důležité správně načasovat. Jsme nadšení, že můžeme cestovat do San José a Los Angeles a utkat se s hvězdami MLS a Chivasem. Napříč Amerikou máme obrovskou podporu a naši návštěvu v New Yorku, ve kterém jsme se v roce 2014 utkali s tamními Red Bulls v jejich aréně jsme si užili. Máme radost, že dáme našim zaoceánským fanouškům možnost vidět tým živě," komentoval novinky Arséne Wenger.

Pakliže bude Didier Drogba z Montrealu Impact pokračovat ve své hvězdné formě z minulé sezony, zřejmě bude moci opět posunout svou rekordní gólovou bilanci proti Wengerově souboru. Kromě něj by mohli proti Arsenalu jít i Baptista, Gerrard, Keane, Villa, Lampard či Kaká.