Pilař? Pomalu se posouvá dopředu...

Karel Krejčí má za sebou v Synot lize dvanáct zápasů, v nichž se mu jedenáctkrát povedlo zvítězit. O dvanáctý triumf pod jeho vedením se západočeské mužstvo pokusí již v neděli 14. února na půdě Slovácka.

Pilař? Pomalu se posouvá dopředu...
Nejen „S“, i Plzeň posílila! Chybujícího Procházku střídá Hubník

"Příprava sice výsledkově příliš nevyšla, ale klukům věřím a všichni se společně těšíme na start Synot ligy. Už nám to chybělo a chceme navázat na úspěšné podzimní zápasy. Kluci dostali po návratu z Malty den a půl volna a to jim snad dodalo psychickou sílu. Je potřeba ty úvodní zápasy zvládnout a nastartovat sérii, abychom mohli kráčet za naším cílem," pronesl na webu fcviktoria.cz nástupce Miroslava Koubka.

Habancovo Slovácko ovšem nepatří zrovna k oblíbeným soupeřům Koláře, Limberského, Rajtorala a spol. Na podzim si ostatně odvezlo z Doosan arény nečekanou remízu 2:2. "Neočekávám jednoduché utkání, protože Slovácko v domácím prostředí předvádí slušný fotbal, chodí na ně lidi a je tam dobrá kulisa. Mají dobrý tým, který je dlouho pospolu, kádr doplňují nadějné hráče z vlastní líhně. My budeme chtít eliminovat jejich největší zbraně a naopak jim nutit náš styl. Je začátek jara, takže to bude hodně náročné. My chceme utkání zvládnout co nejlépe, v přípravě určitě nic nepodceníme. Věřím, že kluci budou hladoví po úspěchu," pokračoval na klubovém webu nadřízený Kozáčika, Kopice, Hořavy a spol., jenž ohledně základní sestavy stále váhá na jednom nebo dvvou postech.

Pokud jde o zdravotní stav kádr, až na dlouhodobého rekonvalescenta Václava Pilaře jsou všichni připraveni jít do akce. "Vašek stále trénuje a pomalu se posouvá dopředu. Zbytek týmu je v pořádku a připravuje se na utkání se Slováckem," uzavřel reprezentační asistent Krejčí, jehož slova vyšla na stránkách fcviktoria.cz.