Kolem Krejčího slídila Boloňa, Baránek mohl do Freiburgu

Agentura Sport Invest Group, jejímž hlavními tvářemi jsou předseda představenstva Viktor Kolář a jeho kolega Jindřich Štastný, zastupuje celou řadu předních českých hráčů.

Kolem Krejčího slídila Boloňa, Baránek mohl do Freiburgu
Šéf Zlína: Hráč ve Spartě má zhruba stejný plat jako naše jedenáctka

Mezi ně patří i reprezentační bek ve službách Fenerbahce Istanbul Michal Kadlec, v souvislosti s nímž je mediálně skloňován jeho brzký návrat do Sparty. Na Letnou by se však podle posledních informací nemusel bývalý zadák Bayeru Leverkusen vrátit ani za šest měsíců...

"Fenerbahce aktuálně vede tureckou ligu a Michal už nastupuje vcelku pravidelně. Za prosinec a leden odehrál osm utkání, v této sezóně nastoupil v patnácti zápasech, což je polovina Synot ligy. Vedení klubu mu dokonce nabídlo prodloužení smlouvy, protože jsou s ním velmi spokojení. Se Spartou jsme v kontaktu dál, ale zájem o Michala je z více zajímavých klubů. Chtěli by ho například v New York City, FC Bruggy by z něj udělaly nejlépe placeného hráče v klubu, ozvalo se několik zájemců z bundesligy, kde má stále skvělé jméno. Na jaře uvidíme, co dál, máme dost času," vysvětlil na stránkch idnes.cz Kolář.

V zimním termínu převlékaly trikot i další součástky českého národního mužstva jako David Pavelka, Josef Šural a Jiří Skalák. V zahraničních soutěžích však byl zájem i o další domácí borce, kteří se ovšem rozhodli setrvat ve svých současných působištích.

"Například Jan Baránek, kterého ale neuvolnila Plzeň, i když Rubin Kazaň za něj nabízel docela zajímavou částku. Dalším zájemcem byl německý Freiburg. S ním máme dohodu, že pokud se vrátí do bundesligy, bude pro něj Baránek v létě číslem jedna. Ladislava Krejčího chtěla Boloňa, ale ekonomické požadavky Sparty byly příliš vysoké," pokračoval Kolář, jehož slova zveřejnil server idnes.cz.