Petrodolary pro Neymara: taková suma tu ještě nebyla!

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Dovedete si představit útok Zlatan Ibrahimovič, Neymar? Nikoliv v dresu Barcelony, ale v dresu pařížském? Těžko takhle předem odhadovat, ale tento scénář je prý aktuální. Šejkové z Paříže, majitelé tamního klubu totiž nabízejí sumu, která ještě nikdy na fotbalovém trhu nepadla. A při níž zůstává rozum stát!

Petrodolary pro Neymara: taková suma tu ještě nebyla!
Píše o tom internetový server goal.com. Podle jeho redaktorů je suverénní lídr francouzské ligy připraven nabídnout Neymarovi lukrativní plat 40 milionů eur ročně. Tato nabídka vysoko převyšuje nabídku Barcelony, která v případě prodloužení kontraktu nabízí plat 16 milionů ročně. Na to údajně zareagoval i Real Madrid a přihodil další čtyři miliony.

Neymarův současný kontrakt vyprší v roce 2018 a probíhající jednání o prodloužení se natahují, čehož chce konkurence využít.

Prezident PSG Nasser Ghanim Al-Khelaïfi sa netají tím, že Neymar by měl být posledním trumfem k tomu, aby se pod Eiffelovku stěhovala trofej pro vítěze Ligy mistrů. Současná cena Neymara na přestupovém trhu se pohybuje okolo sta milionů eur, ale je jasné, že s blížícím se koncem jeho smlouvy bude klesat. Co na to řeknou v Manchesteru?

Trenérská jednička v Anglii podle Fergusona: nečekaná volba