Owen tuší brzký průšvih Leicesteru

Michael Owen doufá, že Leicester City boj o titul zvládne a stane se senzačním mistrem anglické ligy. Zároveň ale tento bývalý útočník tuší velký problém tohoto týmu. O co se jedná?

Owen tuší brzký průšvih Leicesteru
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Michael Owen si přeje, aby Leicester získal titul. Zároveň ale upozorňuje tento klub, podle něj může tým z King Power v následující sezóně sestoupit.

"Já bych v létě přestoupil k United nebo Liverpoolu, a to i přesto, že nebudou hrát Ligu mistrů. Je totiž dost možné, že Leicester může sestoupit,"uvedl bývalý anglický střelec BT Sport.

Podle něj bude důležité, jak vedení Leicesteru naloží s penězi za Ligu mistrů, kam by se zatím vedoucí celek Premier League měl probojovat. "Bude důležité, jak Leicester investuje peníze z Ligy mistrů. Buď zariskuje a nakoupí dobré hráče, nebo si je dá do kapsy a prodá například Mahreze. Pak by ale mohli odejít všichni,"tuší problém Owen.

"Jejich tým nemá parametry jako sestava United nebo Liverpoolu, ale zažívají neuvěřitelnou sezónu a já si moc přeji, aby to dotáhli do zdárného konce. Ale příští rok může být vše jinak,"dodal Owen.

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?