Čtyři přestupy, které se Manchesteru United vůbec nepovedly

Manchester United nedávno doma zničil Stoke a Louis van Gaal byl vyprovázen potleskem. Až se rudí ďáblové opět na Old Trafford vrátí, čekejme spíše pískot. United podlehli Sunderlandu 1:2 a kromě Anthonyho Martiala a Juana Maty všichni zklamali. Především letní posily. Které přestupy se Manchesteru hrubě nepovedly?

Čtyři přestupy, které se Manchesteru United vůbec nepovedly
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

4. Ander Herrera36 milionů eur zaplatil Manchester United Bilbau za španělského záložníka Andera Herreru. Jenže ten zatím nepředvádí výkony, které se od něj očekávaly. V minulé sezóně sice zaznamenal osm branek, letos se ale trápí. Vsítil pouhé tři branky a často ho vidíme na marodce. Svou pozici v základní sestavě ztratil a zdá se, že v létě Old Trafford po dvou sezónách opustí. Jisté je, že za 36 milionů to ale nebude.

[break]

3. Morgan SchneiderlinFrancouzský středopolař přicházel ze Southamptonu jako vycházející hvězda. Jenže za 30 milionů eur přišla zatím jediná branka. Schneiderlin se herně trápí, jeho hru "zdobí" chyby a tak není divu, že ho Louis van Gaal několikrát do zápasu vůbec nenasadil. Ani tento přestup se vedení United příliš nepovedl.

[break]

2. Bastian SchweinsteigerBayern Mnichov zřejmě moc dobře věděl, kdy německého záložníka poslat do jiného celku. Manchester za něj zaplatil 18 milionů eur, ale Schweinsteiger toho na Old Trafford zatím moc nepředvedl. Skóroval jednou a nyní je na seznamu zraněných hráčů, poraněné koleno ho ještě pár týdnů do hry nepustí.

[break]

1. Memphis DepayNejhorším přestupem je ale bezesporu Memphis Depay. Ten přišel do United za 28 milionů eur a čekalo se od něj opravdu daleko více. Mluvilo se o něm jako o druhém Ronaldovi, to ale Nizozemec nedokazuje. V Premier League se trefil jen dvakrát, na svém kontě má celkem pět tref. Často ale bere hru pouze na sebe a příliš mu to zatím nejde. Louis van Gaal ho tak poslal na lavičku, kde netrpělivě čeká na svou šanci. Příliš prostoru ale nedostává a v létě dost možná zamíří jinam.

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?