Která italská legenda přirovnala Messiho k Federerovi?

Antonio Cassano v rozhovoru pro italská média řekl, že Lionel Messi je nejlepším fotbalistou všech dob. Podle něj může Argentinec skórovat pokaždé, když si to usmyslí.

Která italská legenda přirovnala Messiho k Federerovi?
Šestice největších kanonýrů Atlétika za posledních 20 let

Antonio Cassano nemá pochybnosti o tom, kdo je momentálně nejlepší hráč na světě. Je jím Lionel Messi, který podle Cassana může skórovat, kdy se mu jen zachce.

"Pro mě je symbolem fotbalu jediný hráč, nosí číslo 10 a hraje za Barcelonu. Nikdo jiný, je tu jen on a žádný druhý. A to mluvím v rámci existence fotbalu,"řekl italským médiím hráč, který kdysi působil v Realu Madrid.

Přes obdiv k Maradonovi Cassano tvrdí, že v této době je mnohem těžší se takto prosadit. "Má pět Zlatých míčů, 26 nebo 28 trofejí. A fotbal je v dnešní době daleko tvrdší, přitom on skóruje, kdy jen chce,"pokračoval Cassano, který dodává, že jeho nejbližším konkurentem je Cristiano Ronaldo.

Toto duo ale přirovnal k tenisové rivalitě mezi Rogerem Federerem a Rafou Nadalem. "Podívejte se, Ronaldo je jako Nadal a Messi jako Federer. Nadal je fenomén, ale když ho opustí psychika, nevyhraje všechno. Federerovi je 35 a kvality má stále na vrcholu,"dodal Cassano.

Nejvíce fanoušky nenáviděné opory svých týmů?